Beach Buggy Blitz android indir

Yarış oyunlarının hep ciddi ve ezici bir rekabet içermek zorunda olmadığına biz oyun severleri ikna etmeye  çalışan bir oyun olan Beach Buggy Blitz android oyunu son derece keyifli ve ilginç bir oyun. Bir adada geçen oyunumuz, grafiklerinin güzelliği ve renklerin canlılığıyla dikkat çekiyor. Oyunda esas amaç yarıştığımız diğer araçları geçmenin yanında, bize tanınan süre içerisinde checkpoint noktalarından geçmek. Eğer bize verilen süre içerisinde checkpoint noktasına ulaşmayı başarabilirsek, bölüme devam edebilmek için hesabımıza yeni süre ekleniyor.

unnamed (67) unnamed (68) unnamed (69)

 

Erken girdiğimiz her checkpoint noktası daha sonraki bölümleri geçebilmemiz için bize ekstra bir avantaj sağlıyor. Yani bizim için esas önemli olan süre. Beach Buggy Blitz android oyununda diğer önemli noktalardan biri de altın toplamak. Topladığımız altınlar hemen hemen her oyunda olduğu gibi bu oyunumuzda da bize yeni avantajlar sağlıyor. Topladığımız altınlarla yarıştığımız aracı değiştirebilir, yeni bir karakter seçebilir, ekstra özellikler alabiliriz. Bu ekstra özelliklerin içinde başlıca en önemlileri;  altınları daha kolay toplamamız da bize yardımcı olan altın mıknatısı, hızımızı arttırmamızı sağlayan boost ve checkpoint noktalarına ulaşabilmemiz için bize ekstra süre kazandıran “checkpoint” özelliği geliyor. Bu özellikleri açabilmek için her birine en az 1000 altın harcamanız gerektiğini sizlere hatırlatmam gerekiyor.

unnamed (70) unnamed (71)

Beach Buggy Blitz android oyunu biz oyun severlere eğlenceli zaman geçirme garantisi veren, android piyasasının en başarılı firmalarından olan Vector Unit’in ücretsiz olarak sunduğu, son derece başarılı bir oyun.  Hemen bu android araba yarışı oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

 

buton

 

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

*Reklamlar